درباره ما

تاریخچه تاسیس(1371)


شرکت رنگسازی شیمی صفا با نام تجاری بیتک در سال 1371 تاسیس و از سال 1385 فعالیت رسمی خود را با هدف تولید محصول با کیفیت مطلوب مطابق با استاندارد بین المللی در منطقه صنعتی شهید سلیمی تبریز آغاز نمود . در حال حاضر با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید انواع رنگ ها و پوشش های سلولزی مخصوص چوب , پوشش های پلی اورتان مخصوص چوب ، انواع پلی استر, ضد زنگ , شاپان , رنگهای سوله , اپوکسی , کوره ای و تینر های فوری و تخصصی علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی , در بخش صادرات نیز فعالیت چشمگیری دارد.

هدف ما در صنعت رنگ آن است که گامی هرچند کوچک در مسیر سربلندی ایران عزیزمان برداریم

فاز توسعه(1399)


در سال ۱399 باتوجه به برآورد تقاضای بازار و پاسخگویی به درخواست مشتریان با هدف رشد تولید و اشتغال آفرینی ، زمینی به مساحت 30.000 متر مربع در شهرک صنعتی هاشمی رفسنجانی خریداری و در سال 1401 به بهره برداری رسید . از محصولات شاخص رنگ بیتک میتوان به موارد زیر اشاره کرد: رنگ های سلولزی بیتک : که به دلیل خاصیت چسبندگی استثنایی و دوام آن شناخته شده به طور گسترده ای در کاربردهای مختلف از جمله پروژه های خودروسازی، صنعتی و معماری استفاده می شود. پوشش های پلی اورتان بیتک : رنگ بیتک با متکی به تیم تحقیق و توسعه جوان خود توانسته است برای اولین بار در ایران پوشش های پلی اورتان مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی تولید کند . این پوشش ها به طور خاص برای افزایش زیبایی و محافظت از ویژگی های طبیعی چوب طراحی شده اند . پوشش های چوب پلی اورتان بیتک با مقاومت برتر خود در برابر خراش ، مواد شیمیایی و اشعه ماوراء بنفش ، محافظت طولانی مدت از سطوح چوب را فراهم می کنند . تینر ها : یکی از محصولات کلیدی ارائه شده توسط شرکت شیمی صفا تینر با کیفیت می باشد .که با نام های تجاری بیتک ، بارش ، بلور تولید میگردد . تینرها با دقت فرموله شده اند تا از سازگاری با انواع مختلف رنگ ها و پوشش ها اطمینان حاصل کنند. نیم پلی استر های بیتک : رنگ بیتک همچنین در زمینه پوشش های نیم پلی استر که به دلیل استحکام استثنایی و مقاومت شیمیایی خود معروف هستند ، تخصص دارد. پوشش‌های نیم پلی استربیتک تحت آزمایش‌های دقیق قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که بالاترین استانداردهای کیفیت را برآورده می‌کنند و راه‌حل‌های مطمئن و طولانی‌مدت را برای پروژه‌های خود به مشتریان ارائه می‌دهند .

شرکت شیمی صفا با متکی به تیم تحقیق و توسعه جوان خود توانسته است برای اولین بار در ایران پوشش های پلی اورتان مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی تولید کند .

تحقیق و توسعه


مدیران جوان شرکت مصمم گردیدند تا همه توان خود را با همت نیروهای متخصص و زبده خود در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت به کار گیرند که خوشبختانه تاکنون نیز , با اتکا به نیروی لایزال الهی و تلاش های مستمر , موفق گردیدند. هم اکنون با تقویت و گسترش واحد R&D ( تحقیق و توسعه) , این شرکت قادر است همگام با جدیدترین تکنیک های روز دنیا , ضمن حفظ کیفیت محصولات خود , پاسخ گوی نیازهای مشتریان طبق سفارشات خاص نیز باشد . همچنین کسب استاندارد های معتبر در زمینه مدیریت تضمین کیفیت , پایبندی این شرکت به مشتری مداری و ارتقاء سیستم مدیریت تضمین کیفیت را تایید نموده است .

این شرکت قادر است همگام با جدیدترین تکنیک های روز دنیا , ضمن حفظ کیفیت محصولات خود , پاسخ گوی نیازهای مشتریان طبق سفارشات خاص نیز باشد .

توسعه مستمر


یکی از عوامل متمایز کننده رنگ بیتک ، تعهد به کیفیت است. این شرکت به ارائه رنگ‌ها و پوشش‌هایی افتخار می‌کند که نه تنها انتظارات مشتری را برآورده می‌کند ، بلکه فراتر از آن است. تیم متخصصین رنگ بیتک با نهایت دقت بهترین مواد اولیه را انتخاب می کند و از تکنیک های ساخت پیشرفته برای تولید محصولات درجه یک استفاده می کند . اقدامات واحد کنترل کیفیت در طول فرآیند تولید برای اطمینان از ثبات و برتری در هر دسته انجام می شود شرکت شیمی صفا نه تنها بر تامین نیازهای داخلی تمرکز دارد بلکه در بازار بین المللی نیز حضور پررنگی دارد . این شرکت توانسته با کیفیت عالی محصولات ، ظرفیت تولید چشمگیر و خدمات تحویل سریع صادرات خود را گسترش داده و نیازهای مشتریان را در کشور های مختلف برآورده کند و دامنه فروش خود را به بیش از 10 کشور گسترش دهد . چنانچه موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال 1401 شده است

شیمی صفا موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال 1401 شده است.